text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Група з електробезпеки інженера з охорони праці

  • 6 жовтня 2016
  • 1526

Запитання

Чи повинен інженер з охорони праці мати IV групу з електробезпеки, якщо в закладі є інженер-енергетик?

Відповідь

Оскільки в обов’язки фахівця служби охорони праці входить контроль за безпечною експлуатацією електроустановок, то він повинен мати групу IV з електробезпеки як інспектувальна особа (підпункт 1.3.2, 2.1.4 Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів, НПАОП 40.1-1.21-98).

Ця вимога є обов’язковою, оскільки фахівець з охорони праці бере участь в опосвідченні стану безпеки електроустановок (пункт 8.2 додатка 8 до НПАОП 40.1-1.21-98).

Такі ж вимоги встановлено для представників контролюючих органів, які здійснюють нагляд на об’єктах електрогосподарства підприємства.

Читайте також матеріал за тематикою:

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть свій статус професіонала —пройдіть швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

• професійні матеріали сайту

• шпаргалки для безпомилкової роботи

• вебінари та презентації від найкращих експертів з охорони праці

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І продовжити читання
Зареєструватися