Комісія з перевірки знань без представника Держпраці

22 червня 2021
499
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи можна навчати керівників відділів на підприємстві без участі в комісії з перевірки знань з охорони праці представника Держпраці?

Відповідь

Так, можна.

Тест-практикум. Перевіряємо знання з охорони праці

Комісію з перевірки знань із питань охорони праці підприємства створює наказом/розпорядженням роботодавець. Так скеровує пункт 3.9 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 26.01.2005 № 15 (НПАОП 0.00-4.12-05).

У цьому нормативному документі немає вимоги щодо обов’язкової участі у складі комісії представника Держпраці.