Продовження строку дії інструкції з ОП

19 листопада 2020
1746
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи може керівник підприємства наказом продовжити строк дії інструкції з охорони праці?

Відповідь


Перезатвердження інструкцій з охорони праці без внесення змін вказує на те, що інструкція є чинною у попередній редакції. Відповідно до пункту 4.3.4 Положення про розробку інструкцій з охорони праці, затверджене наказом Держгірпромнагляд та Мінсоцполітики від 29.01.1998 № 9 (НПАОП 0.00-4.15-98), перегляд необхідних інструкцій, що діють на підприємстві, здійснюється безпосередніми керівниками робіт (начальник виробництва, цеху, дільниці, відділу, лабораторії та інших відповідних їм підрозділів підприємства), які несуть відповідальність за своєчасне виконання цієї роботи.

У разі видачі наказу щодо продовження строку дії інструкції з охорони праці без внесення до неї змін, така інструкція вважається чинною у поточній редакції в межах виробничої діяльності суб’єкта господарювання.