Який інструктаж провести працівниці після декретної відпустки

11 серпня 2020
1605
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Який інструктаж потрібно провести працівниці після виходу на роботу з декретної відпустки (три роки)?

Відповідь


Працівниці після декретної відпустки необхідно провести позаплановий інструктаж на робочому місці. Підстава — пункт 6.6 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 26.01.2005 № 15 (НПАОП 0.00-4.12-05).

Якщо ця працівниця виконувала до відпустки і знову виконуватиме роботу з підвищеною небезпекою, їй перед допуском до самостійної роботи необхідно провести спеціальне навчання та перевірку знань із питань охорони праці.