Кількість декларацій про відповідність при кількох технічних регламентах на продукцію

28 липня 2020
128
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Скільки декларацій про відповідність складати, якщо на певний вид продукції поширюється дія кількох технічних регламентів?

Відповідь


Частина 4 статті 28 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» скеровує: у разі якщо на певний вид продукції поширюється дія кількох технічних регламентів, що вимагають складання декларації про відповідність, повинна бути складена єдина декларація про відповідність стосовно всіх таких технічних регламентів, якщо це передбачено відповідними технічними регламентами. В такій декларації про відповідність повинні бути зазначені відповідні технічні регламенти, включаючи відомості про їх офіційне опублікування.

Увага! У серпні набере чинності Технічний регламент ЗІЗ

Єдина декларація про відповідність може мати форму досьє, яке складається з відповідних окремих декларацій про відповідність.

Управління Держпраці у Кіровоградській області зауважує, що для отримання такої декларації продукція має пройти процедуру оцінки всім технічним регламентам. Далі виробник має скласти декларацію про відповідність такої продукції.