Інструктажі при перерві в роботі: потрібні чи ні

25 червня 2020
428
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Працівник працює на основній посаді, але періодично його залучають до іншої роботи. Чи потрібно йому знову проводити інструктажі?

Відповідь


Якщо працівника залучають до нової для нього роботи, проведіть йому первинний інструктаж з охорони праці на робочому місці.

Позаплановий інструктаж проведіть працівнику при перерві в роботі понад:

  • 30 календарних днів — для робіт підвищеної небезпеки;
  • 60 днів — для решти робіт.

Підстава — пункт 6.6 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 26.01.2005 № 15 (НПАОП 0.00-4.12-05).