Коли погоджувати списки електротехнічних працівників

6 лютого 2020
1126
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи потрібно щороку погоджувати з Держпраці списки електротехнічних працівників, які мають право проводити оперативні переговори з енергопостачальною організацією?

Відповідь

Ні. Пояснимо чому.

Як проводити оперативні переговори з енергопостачальною організацією, визначає пункт 2.2.11 Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів, затверджених наказом Держнаглядохоронпраці від 09.01.1998 № 4 (НПАОП 40.1-1.21-98).

Документ не містить вимогу щорічно погоджувати списки працівників, які мають право проводити оперативні переговори з Держпраці. Списки погоджують повторно, якщо до них внесли зміни.

Перевіряємо стан охорони праці на підприємствіА у Вас є всі необхідні документи?