Хто відповідає за професійне навчання працівників

28 листопада 2019
308
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи може служба охорони праці на підприємстві відповідати за професійне навчання працівників?

Відповідь

5 запитань про навчання та інструктажі з охорони праці

У ст. 18 Закону України «Про охорону праці» сказано, що працівники під час прийняття на роботу і в процесі роботи повинні проходити за рахунок роботодавця інструктаж, навчання з питань охорони праці, з надання домедичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у разі виникнення аварії.

Підготовкою кадрів, організацією професійного навчання працівників має займатися служба кадрів підприємства.

Служба охорони праці може відповідати за організацію навчання працівників із питань охорони праці, якщо роботодавець покладе на неї такий обов’язок у Положенні про навчання з питань охорони праці суб’єкта господарювання.