Щорічна додаткова відпустка для працівників центру профілактики та боротьби зі СНІДом

3 березня 2017
55
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи є перелік посад і професій працівників центру профілактики та боротьби зі СНІДом, які мають право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці — 18 календарних днів? Які працівники центру мають право на таку додаткову відпустку?

Відповідь

Відповідно до статті 8 Закону України «Про відпустки» від № 504/96-ВР (далі — Закон про відпустки) щорічні додаткові відпустки за особливий характер праці надають окремим категоріям працівників, робота яких пов’язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних географічних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров’я, за Списком виробництв, робіт, професій і посад працівників, робота яких пов’язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних географічних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров’я, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.1997 № 1290 (далі — Список).

Працівники центрів із профілактики та боротьби зі СНІДом закладів та спеціалізованих відділень закладів охорони здоров’я, що призначені для лікування хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих, а також лабораторій, кабінетів, відділів, відділень та закладів охорони здоров’я, на які покладено органами охорони здоров’я обстеження населення з ВІЛ-інфекцій та дослідження крові, біологічних рідин, отриманих від хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих, передбачені підрозділом «Санітарно-профілактичні установи» розділу ХVІІ «Охорона здоров’я, освіта та соціальна допомога» Списку (поз. 72). Максимальна тривалість щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці цих працівників становить…

Повний текст відповіді читайте ТУТ