Акт-дозвіл на проведення занять у кабінетах трудового навчання

14 серпня 2018
3329
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Хто має складати акт-дозвіл на проведення занять у кабінетах трудового навчання — обслуговувальної праці та столярній і слюсарній майстернях?

Відповідь

Щороку перед початком навчального року керівник навчального закладу наказом створює комісію. Вона визначає, чи готові навчальні кабінети, майстерні, спортзали, ігрові та спортивні майданчики, інші приміщення навчального закладу до нового навчального року, і складає акти-дозволи на введення їх у дію.


Головою комісії може бути керівник або заступник керівника навчального закладу. Він має організувати роботу з охорони праці та безпеки життєдіяльності. До складу комісії обов’язково входить представник профспілки (якщо його немає — уповноважена найманими працівниками особа) і завідувач відповідного кабінету, майстерні. А в навчальних закладах, де у штатному розкладі є інженер із охорони праці, він також обов’язково має бути членом комісії.

Відповідальність за порушення законодавства про охорону праці Актуальна інформація за темою: Ремонт у навчальному закладі: як організувати безпечне виконання робіт

Акт-дозвіл затверджує керівник навчального закладу.