Перелік випадків, коли потрібно попереджати Держпраці про початок будівельних робіт

12 липня 2018
179
Середній бал: 5 із 5

Запитання

В яких випадках потрібно попереджати Держпраці про початок будівельних робіт?

Відповідь

З настанням літа активізуються будівельні роботи, тож керівникам підприємств будівельної галузі необхідно суворо дотримуватися «Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках» (далі – Вимоги).

Цими Вимогами, зокрема, розділом ІІ п. 3 встановлено таке: «Замовник або керівник будівництва зобов’язаний не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку виконання будівельних робіт направити у територіальний орган Державної служби України з питань праці попередню інформацію про виконання будівельних робіт за формою згідно з додатком 2 до цих Мінімальних вимог:

  • якщо передбачена тривалість будівельних робіт перевищує 30 робочих днів і на будівельних роботах одночасно буде зайнято понад 20 працівників та фізичних осіб;
  • якщо планований обсяг виконання будівельних робіт перевищує 500 людино-днів».

Нещасний випадок на виробництві Як гарно ви знаєте будівельні норми та правила? Чи зможете знайти порушення норм охорони праці під час робіт на будівельних майданчиках? За потреби перегляньте стандарти, наведені у статтях

Тож, керівникам підприємств будівельної галузі необхідно приділити особливу увагу виконанню зазначених вимог і своєчасно надавати ГУ Держпраці інформацію, передбачену Вимогами.

За інформацією Держпраці у Луганській області