Видача дозволів на експлуатацію машин та устаткування підвищенної небезпеки у зоні АТО

5 липня 2018
154
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Підприємство розташоване в зоні проведення антитерористичної операції. Строк дії дозволу на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки закінчується найближчим часом. Чи потрібно його продовжувати?

Відповідь

Ні, не потрібно.

Документи дозвільного характеру, які видають підприємствам, що діють на території проведення антитерористичної операції, вважають такими, що продовжили строк своєї дії на період проведення антитерористичної операції.

Про це дозвільні органи протягом трьох днів вносять відомості до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (ч. 15 ст. 41 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» від 06.09.2005 № 2806-IV).

Доплата за шкідливі умови праці Дізнайтеся думку експерта про те, хто має відповідати за утримання засобів виробництва підвищеної небезпеки