Чи можливо облаштувати пральню в котельні навчального закладу?

49

Запитання

Навчальний заклад дошкільного типу (ДНЗ) має переїхати до нового приміщення, у середині якого знаходиться котельня. Котел на твердому виді палива та газове устаткування планують встановити у спільному приміщенні. На його території, біля котлів, повинні здійснити установку пральної машини автоматичного типу роботи, що йде у розріз із правилами безпеки. Чи можна уникнути можливих проблем у даному випадку?

Відповідь

Згідно із розділом IV Правил пожежної безпеки (ППБ) для навчальних закладів і установ системи освіти України, а саме пунктом 3, опалювальні установки та прилади повинні дотримуватися норм протипожежних вимог. Це стосується прийнятих стандартів, будівельних вимог, а також іншої нормативної бази. Йдеться про ДБН В.2.5-20-2001 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Зовнішні мережі і споруди. Газопостачання», а також Правила безпеки систем газопостачання, що регулює наказ Міненерго та вугільної промисловості (МЕВП) № 285 від 15.05.2015

Відповідно до пункту 3.21 однойменних правил, не можна використовувати приміщення, на території яких знаходяться газопроводи, пристрої із функцією газорегулювання, потребуючі газ розподільчі установки, а також запірні майстерні, та інші пристрої під склади, і т.д. Слід зауважити, що облаштування пральні чи майстерні в одному приміщенні з діючими котлами – заборонено.

Щодо будівельних стандартів, то важливо слідувати правилам облаштування котелень, які працюють на газовому паливі. Завідуючий чи інша відповідальна особа, повинна написати листа в районний відділ освіти щодо неможливості пропонування котельні та її приміщення під цілі пральні, відповідно до норм, що зазначаються у ППБ.

Читайте також:



Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Свіжий номер журналу

Серпневий Довідник вже на сайті

«Наказ про дії персоналу під час аварій та нещасних випадків»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ





© Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Ось так просто підете і недочитаєте?



Щоб повернутися до статті, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ПОРТАЛІ.

Витратите не більше 1 хв — натомість продовжете читання без перешкод.



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і дочитаю
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль