Кількість журналів реєстрації вступного інструктажу на підприємстві

20 червня 2018
2033
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи можна мати на підприємстві декілька журналів реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці, якщо підрозділи розташовані на великій відстані один від одного (область, місто, район)?

Відповідь

Так, можна.

Вступний інструктаж проводить спеціаліст служби охорони праці або інший фахівець відповідно до наказу (розпорядження) роботодавця, який в установленому Типовим положенням № 15 порядку пройшов навчання і перевірку знань з питань охорони праці (п. 6.3 Типового положення № 15).

Якщо підприємство має структурні підрозділи, розташовані на великій відстані від центру управління, направляти новоприйнятого працівника чи інші категорії працівників, які мають пройти вступний інструктаж із питань охорони праці до центру управління або ж відряджати у підрозділ спеціаліста служби охорони праці, щоб провести інструктаж, недоцільно. Тому провести вступний інструктаж за наказом (розпорядженням) керівника підприємства може, наприклад, керівник відповідного підрозділу. Окремий журнал реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці у такому підрозділі має бути обов’язково.  Читати далі ⇒

Відповідальність за порушення законодавства про охорону праціНа підприємство направили студентів для проходження виробничої практики? Дізнайтеся, коли і як проводити вступний інструктаж для них