Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Чи потрібне огородження магістральним конвеєрам

  • 17 травня 2018
  • 16

Запитання

Чи поширюються на магістральні конвеєри вимоги п. 3.6. розділу VIII Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом?

Відповідь

При експлуатації магістральних конвеєрів машиністи приводять їх у дію безпосередньо з привідних станцій, на яких усі рухомі частини огороджені та не становлять небезпеки для працівників. Вимоги нормативних актів щодо їхньої безпечної експлуатації унеможливлюють для персоналу виконання виробничого завдання на конвеєрі, що працює, несанкціоноване проникнення людей в небезпечну зону дії частин механізму, що рухається чи обертається.

Відповідно, на підприємствах, які використовують магістральні конвеєри, виникає питання щодо необхідності встановлення захисного загородження з боку основного проходу по всій довжині робочої і холостої ланок стрічки, як це передбачено п. 3.6. розділу VIII Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом (далі – Правила).

Відповідь на це питання міститься у листі Держпраці від 21.02.2017 р. № 2010/1/10.2-ДП-17. Вимоги Правил, затверджених наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 18.03.2010 № 61, поширюються на суб’єктів господарювання незалежно від форм власності, діяльність яких пов’язана з розробкою рудних та нерудних корисних копалин відкритим способом.

Які нормативні акти регламентують проведення дератизації Читайте також на порталі: 

Вимоги п. 3.6 розділу VIII Правил, у частині необхідності огороджування робочої та холостої ланки стрічки з боку основного та монтажного проходу для працівників по всій довжині конвеєра суцільним нероз’ємним, не зблокованим з приводом конвеєра огородженням, стосуються конвеєрів, що розміщені у виробничих приміщеннях, галереях, тунелях і на естакадах.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати