text
Служба охорони праці

Реєстрація технологічного транспорту у 2018 році

  • 16 квітня 2018
  • 274

Запитання

Які документи потрібні для реєстрації технологічного транспортного засобу?

Відповідь

Власникам технологічних транспортних засобів необхідно знати, що реєстрація, перереєстрація, тимчасова реєстрація, взяття на облік та зняття з нього технологічного транспорту здійснюється територіальними органами Держпраці. Як саме це відбувається та які документи потрібно подати – визначено в Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, затвердженому постановою КМУ від 06.01.2010 № 8 (далі – Порядок).

Реєстрація технологічного транспорту у 2018 році Дізнайтеся, чи потрібно отримувати дозвіл на експлуатацію технологічних транспортних засобів, які зареєстровані в Держсільгоспінспекції

Згідно з п. 7 Порядку технологічний транспорт, що належить юридичній особі, реєструється за місцезнаходженням органу управління юридичної особи, а той, що належить фізичній особі, – за місцем проживання або перебування фізичної особи.

Зверніть увагу!

Зареєструвати технологічний транспорт потрібно протягом 10 днів після придбання або виникнення інших законних прав на його використання, зокрема у разі тимчасового ввезення на територію України.

Реєстрація технологічного транспорту здійснюється на підставі письмової заяви власника за зразком згідно з додатками 1 і 2 до Порядку. До неї додаються копії:

  • паспорта (для повнолітньої фізичної особи та особи віком від 16 до 18 років), свідоцтва про народження (для осіб віком до 16 років);
  • документів, що підтверджують правомірність придбання технологічного транспорту;
  • наказу про призначення посадової особи, відповідальної за безпечну експлуатацію та технічний стан технологічного транспорту (для юридичної особи);
  • експлуатаційної документації;
  • документів, що підтверджують оплату вартості бланків, номерних знаків, виданих під час реєстрації, та послуг за проведення технічного огляду;
  • сертифіката відповідності, свідоцтва про визнання відповідності, декларації про відповідність для технологічного транспорту, на який розповсюджуються відповідні вимоги.

До заяви додається також акт технічного огляду та позитивний висновок експертизи, проведеної фахівцями експертно-технічного центру, на відповідність технологічного транспорту нормативно-правовим актам з охорони праці України (для технологічних транспортних засобів, виготовлених за межами України чи переобладнаних або самостійно зібраних).

На зареєстрований технологічний транспорт видаються свідоцтво про реєстрацію встановленого зразка та номерний знак, що відповідає державному стандарту.

Увага!

Експлуатація незареєстрованих технологічних транспортних засобів забороняється.

Реєстрація технологічного транспорту у 2018 році Чи знаєте ви, що дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки видаватимуть по-новому?

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть свій статус професіонала —пройдіть швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

• професійні матеріали сайту

• шпаргалки для безпомилкової роботи

• вебінари та презентації від найкращих експертів з охорони праці

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І продовжити читання