Чи потрібен додатковий дозвіл на експлуатацію технологічних транспортних засобів?

362

Запитання

Чи потрібен додатковий дозвіл на експлуатацію технологічних транспортних засобів, якщо вони вже зареєстровані в територіальних органах Держпраці?

Відповідь

Згідно зі ст. 21 Закону України «Про охорону праці» для виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки роботодавець має отримати  дозвіл. В яких саме випадках потрібен такий дозвіл – зазначено в Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1107.

Відповідно до п. 20 додатку 3 до цього Порядку до переліку машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки належать технологічні транспортні засоби, які мають бути зареєстровані в територіальних органах Держпраці. Якщо така реєстрація здійснена відповідно до Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 06.01.2010 № 8, додатковий дозвіл на експлуатацію технологічних транспортних засобів не потрібен.

Чи потрібен додатковий дозвіл на експлуатацію технологічних транспортних засобів? Дізнайтеся більше про Безпечну експлуатацію технологічних транспортних засобів

За матеріалами Держпраці

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ





© Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть, будь ласка, свій статус професіонала, пройшовши швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

• професійні матеріали сайту;

• шпаргалки для безпомилкової роботи;

• вебінари та презентації від найкращих експертів з охорони праці.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і продовжу читання
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль