text
Служба охорони праці

Комісія з перевірки знань НПАОП

  • 4 серпня 2017
  • 367

Запитання

Чи мають члени комісії з перевірки знань окремих НПАОП на підприємстві проходити додаткове навчання та перевірку знань нормативно-правових актів з охорони праці, гігієни праці тощо у спеціальних навчальних закладах? Чи дійсно до складу цих комісій із перевірки знань мають входити особи, перелічені у пункті 3.10 Положення № 15?

Відповідь

Типовим положенням про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці, затвердженим наказом Держнаглядохорогпраці від 26.01.2005 № 15, створення окремих комісій для перевірки знань з питань охорони праці вимог окремих НПАОП не передбачено.

Відповідно до пункту 3.9 Положення перевірку знань працівників з охорони праці на підприємстві здійснює комісія з перевірки знань з питань охорони праці підприємства, склад якої затверджує наказом (розпорядженням) роботодавець.

Хто входить до складу цієї комісії – дізнайтеся за посиланням.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть свій статус професіонала —пройдіть швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

• професійні матеріали сайту

• шпаргалки для безпомилкової роботи

• вебінари та презентації від найкращих експертів з охорони праці

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжити читання
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль