text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Щорічна додаткова відпустка за ненормований робочий день у разі відсутності колективного договору

  • 10 листопада 2016
  • 520

Запитання

Чи мають право на щорічну додаткову відпустку за ненормований робочий день працівники підприємства у разі відсутності колективного договору?

Відповідь

Працівники з ненормованим робочим днем мають право на щорічну додаткову відпустку тривалістю до 7 календарних днів відповідно до списків посад, робіт та професій, визначених колективним договором, угодою. Про це йдеться у статті 8 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР.

Отже, право працівника на щорічну додаткову відпустку за ненормований робочий день може бути встановлено або у колективному договорі, або у трудовому договорі, який укладається з працівником при прийнятті на роботу.

Якщо колективний договір на підприємстві не укладено і трудовим договором не передбачено надання працівнику такої відпустки, то він права на неї не має.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть свій статус професіонала —пройдіть швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

• професійні матеріали сайту

• шпаргалки для безпомилкової роботи

• вебінари та презентації від найкращих експертів з охорони праці

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І продовжити читання
Зареєструватися