Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Заповнення графи «Перелік основних НПАОП, за якими проводилася перевірка знань» форми Протоколу засідання комісії

  • 10 листопада 2016
  • 813

Запитання

Чи потрібно у Протоколі засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці вказувати окремі розділи НПАОП, за якими проводилась перевірка знань? Чи потрібно зазначати тематичний план, за яким проводилась перевірка знань?

Відповідь

Працівники мають проходити навчання і перевірку знань з питань охорони праці щодо тих робіт, які входять до їх функціональних обов’язків, безпосередньо на підприємстві. Це передбачено Типовим положенням про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, що затверджене наказом Держнаглядохоронпраці від 26.01.2005 № 15.

У Типовому положенні не роз’яснено порядок заповнення графи «Перелік основних нормативно-правових актів з охорони праці, за якими проводилася перевірка знань» форми Протоколу, тобто не встановлено обов’язковості визначення окремих розділів НПАОП, але й не заборонено їх зазначати. Оскільки перелік нормативно-правових актів з охорони праці, за якими проводиться перевірка знань, може бути великий, то у цій графі після основних НПАОП може бути зазначено, наприклад: «та інші НПАОП згідно з Програмою навчання з питань охорони праці посадових осіб». Програму навчання з питань охорони праці посадових осіб розробляють на підставі типової з урахуванням конкретних видів робіт, виробничих умов, функціональних обов’язків працівників, тобто вона містить перелік конкретних розділів НПАОП (у такому разі до Протоколу слід додавати цю Програму).

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати