text
Служба охорони праці

Затвердження програми навчань на підприємстві

  • 27 жовтня 2016
  • 594

Запитання

Чи потрібно затверджувати наказом по підприємству програму навчань для деяких професій та посад?

Відповідь

На основі типових навчальних планів та програм для підготовки робітників за відповідними професіями і державних стандартів із конкретних професій роботодавець розробляє та затверджує робочі навчальні плани та програми для перепідготовки робітників на підприємстві. Це зазначено у пункті 2.4 Положення про професійне навчання працівників на виробництві, затвердженого наказом Мінпраці та МОН України від 26.03.2001 № 127/151.

Відповідно до пункту 2.1.2 Положення про організацію навчально-виробничого процесу на виробництві, затвердженого наказом Мінпраці та МОН України від 27.12.2006 № 500/861, керівник підрозділу, який відповідає за професійний розвиток працівників підприємства, затверджує робочу навчальну програму з навчального предмета.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть свій статус професіонала —пройдіть швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

• професійні матеріали сайту

• шпаргалки для безпомилкової роботи

• вебінари та презентації від найкращих експертів з охорони праці

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжити читання
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль