Декларація відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

14 червня 2017
1018
Середній бал: 5 із 5

Запитання

У яких випадках не подається декларація відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки?

Відповідь

Випадки, коли декларація відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки (далі – декларація) не подається встановлені п. 4 ст. 57 Кодексу цивільного захисту України.

Декларація відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки Читайте на порталі та скачуйте бланк: Декларація відповідності матеріально-технічної бази

Декларація відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки Зразок заповнення: Декларація відповідності матеріально-технічної бази зразок

Отже декларація не подається якщо:

  • використовуються торговельні місця, кіоски та контейнери, у випадку їх розміщення на ринку за схемою, погодженою з органом державного пожежного нагляду;
  • орендарем об’єкта нерухомості за умови, що декларацію на об’єкт нерухомості зареєстровано власником;
  • на використання об’єктів, що в установленому законодавством порядку приймаються в експлуатацію після закінчення будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту.