-

Визначено вимоги до організацій, що мають здійснювати експертизу стану охорони праці (проект наказу)

9 серпня 2016
739
Середній бал: 5 із 5

Держпраці розробила проект наказу, яким встановлено вимоги до експертних організацій, що виконують експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва.

Відповідний проект наказу «Про затвердження Вимог до експертних організацій, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва» оприлюднено для громадського обговорення на офіційному порталі Держпраці.

Як зазначають автори проекту, на сьогодні немає критеріїв оцінки, за якими можна було б визначити фаховість та неупередженість суб’єкта господарювання, що має намір надавати експертні послуги у сфері охорони праці і промислової безпеки.

Натомість прийняття цього наказу дасть можливість законодавчо встановити експертні організації, які мають здійснювати експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва. Зокрема, проект наказу встановлює вимоги до суб’єктів господарювання, які мають намір проводити такі експертизи:

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту наказу приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресою: Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14;   e-mail: 122@dsp.gov.ua; тел.: (044) 289 30 32.

logo