Не проГАВ свою передплату

15 липня 2016
214
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Заощаджуйте кошти! Розпочато ранню передплату на 2017 рік. Скористайтеся вигідною акційною пропозицією — станьте передплатником фахового видання для спеціалістів з охорони праці на наступний рік.

Не проГАВ свою передплату

Оформте передплату улюблених професійних видань напряму «MCFR: Охорона праці» на 2017 рік за ЦІНАМИ 2016 року! Не проГАВте свою передплату, акція діє лише до 31 серпня.

Зверніть увагу! Журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» відтепер є і в електронному форматі. Передплатіть е-журнали та отримайте чимало переваг. У комплекті дешевше: передплачуйте друковану версію журналу та отримайте 70% знижки на електронну.

Ознайомитися докладніше з переліком професійних видань для спеціаліста з охорони праці, а також завантажити БЕЗПЛАТНІ презентаційні номери можна в інтернет-магазині Цифрового видавництва MCFR.

Як оформити передплату

Передплачуйте свій улюблений журнал, не залишаючи робочого місця. Просто клікніть на назву відповідного видання та натисніть кнопку «Купити».

Також оформити замовлення можна за номером телефону 0 44 586 56 06 або 0 800 212 012 (callback) або написавши за електронною адресою peredplata@mcfr.com.ua.

logo