text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Експлуатація систем газопостачання: роз’яснення Держпраці

  • 1 липня 2016
  • 1333

Фахівці Держпраці роз’яснили вимоги нормативно-правових актів з охорони праці для підприємств, діяльність яких пов’язана з експлуатацією систем газопостачання (лист Держпраці від 10.11.2015 № 4270/0/4.4-06/6/ДП-15).

Так, якщо на підприємстві експлуатується власними силами система газопостачання, то має бути організована газова служба, затверджено положення про газову службу та призначено відповідального за газове господарство (пункт 3.1 глави 3 розділу V Правил безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міненерговугілля від 15.05.2015 N 285; далі — Правила).

Згідно із Правилами технічне обслуговування та ремонт споруд та об'єктів системи газопостачання промислових і сільськогосподарських підприємств, підприємств комунально-побутового обслуговування населення можуть виконувати суб'єкти господарювання, що мають дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки відповідно до вимог Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки.

Графіки технічного огляду, технічного обслуговування і ремонту об'єктів систем газопостачання має затвердити власник (орендар) споруд та об'єктів системи газопостачання.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся