Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Безпека праці водіїв автотранспортних засобів

  • 29 червня 2016
  • 693

Фахівці Держпраці нагадали про негативні фактори на робочому місці водіїв автотранспортних засобів та шляхи створення безпечних умов праці цих працівників.

Шум, вібрація, вимушена робоча поза, гіподинамія, шкідливі токсичні речовини і запиленість повітря, нервово-емоційне напруження — всі ці фактори наявні у роботі водіїв та негативно впливають на їхнє здоров’я.

Держпраці наголошує на необхідності створення безпечних умов праці водіїв шляхом удосконалення автотранспорту в технічному і гігієнічному плані. Йдеться про те, щоб конструкції машин (система вентиляції, герметизації кабіни) забезпечували захист водія від впливу пилу та токсичних речовин.

Мікроклімат у кабіні повинен відповідати нормативним вимогам і підтримувати високу працездатність водія та його гарне самопочуття, тому важлива наявність приладів кондиціювання повітря.

Адміністрація підприємства, що має транспорт, повинна забезпечити проходження водіями обов’язкових попередніх та періодичних медичних оглядів, організовувати та проводити навчання водіїв, а також курс підготовки надання першої медичної допомоги під час дорожньо-транспортних подій.

Водії мають бути забезпечені на робочому місці засобами особистої гігієни: водій повинен мати в автомобілі миючі засоби, щітку для миття рук, рушник, ганчір’я для витирання рук від паливно-мастильних матеріалів.

За інформацією Управління Держпраці у Вінницькій області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати