text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Чи переоформлювати дозвільні документи, якщо перейменували вулицю

  • 23 червня 2016
  • 323

Чи потрібно переоформлювати документи дозвільного характеру у зв’язку з перейменуванням вулиць і населених пунктів, — роз’яснення фахівців Держпраці.

Відповідно до законодавства підставою для переоформлення документа дозвільного характеру, зокрема, є зміна місцезнаходження суб'єкта господарювання (частина восьма статті 4-1 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» від 06.09.2005 № 2806-IV).

За статтею 93 Цивільного кодексу України місцезнаходження юридичної особи — це фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку.

Отже, якщо змінюється назва населених пунктів, районів та областей, проте не змінюється фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого щодня здійснюють керування діяльністю, управління та облік, то підстави для переоформлення дозвільних документів відсутні.

За інформацією Управління Держпраці у Вінницькій області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся