text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок невиробничої травми: роз’яснення ФСС з ТВП

  • 13 червня 2016
  • 444

Фахівці Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — Фонд) у листі від 07.06.2016 № 2.4-46-920 роз’яснили особливості надання допомоги по тимчасовій непрацездатності у зв’язку з нещасним випадком невиробничого характеру.

На пiдприємствi, в установi чи органiзацiї має бути створена комісія або обраний уповноважений iз соцiального страхування, які й приймають рiшення про призначення матерiального забезпечення та надання соцiальних послуг.

Якщо нещасний випадок визнано таким, що не пов’язаний з виробництвом, страхувальник складає акт за формою Н-5 або за формою НТ, якi комiсiя iз соцiального страхування бере до уваги при прийняттi рiшення про призначення матерiального забезпечення за рахунок коштiв Фонду.

Чинним законодавством не передбачена обов’язкова наявнiсть акта розслiдування нещасного випадку невиробничого характеру. Комiсiя iз соцiального страхування за потреби має право сама з’ясувати обставини та причини нещасного випадку i прийняти рiшення щодо призначення або вiдмови у призначеннi допомоги по тимчасовiй непрацездатностi, що фiксується у протоколi засiдання комiсiї. При цьому акт за формою НТ комiсiя не складає, оскiльки це не є її компетенцiєю.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся