-

Затверджено нові Правила пожежної безпеки в галузі зв’язку

27 травня 2016
592
Середній бал: 5 із 5

Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації та Міністерство внутрішніх справ України наказом від 30.03.2016 № 239/229 затвердили нові Правила пожежної безпеки в галузі зв’язку (далі — Правила).

Нові Правила наберуть чинності з дня офіційного опублікування. Відповідно тоді втратять чинність Правила пожежної безпеки в галузі зв’язку, затверджені наказом Державного комітету зв’язку та інформатизації України від 26.10.2000 № 156.

Правила поширюються на Держспецзв’язку, підприємства, установи та організації спеціального, електричного, поштового зв’язку і на об’єкти рухомого (мобільного) зв’язку та безпроводового доступу та встановлюють загальні і спеціальні вимоги з пожежної безпеки та є обов’язковими до виконання для всіх підрозділів зв’язку незалежно від форм власності.

Вимоги пожежної безпеки, встановлені цими Правилами, враховуються при переобладнанні приміщень об’єктів, а також при експлуатації будівель, пристосованих для зв’язку чи спеціального зв’язку. Застосування аварійно-рятувальної, протипожежної та спеціальної техніки і обладнання для запобігання пожежам та їх гасіння, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій можливе лише за наявності сертифіката відповідності.

logo