Безпечне проведення польових робіт

10 травня 2016 143
На базі фермерського господарства «Любисток» (с. Маків, Дунаєвецький район), що на Хмельниччині, відбувся інформаційно-консультативний семінар щодо вимог безпеки під час проведення польових робіт. Семінар організовано фахівцями Управління Держпраці у Хмельницькій області за участю Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Варто зазначити, що проблеми, які обговорювалися на семінарі, є актуальними для всіх агропідприємств. Зокрема, йдеться про безпечну організацію польових робіт та попередження випадків травмування працівників агропромислового комплексу.

Так, обов’язковими заходами з охорони праці на підприємствах АПК мають бути:

  • навчання працівників безпечним методам роботи;
  • проведення інструктажів з охорони праці з усіма працівниками, зайнятими у виробничих процесах;
  • забезпечення працівників спецодягом, засобами індивідуального захисту, аптечкою, питною водою та засобами пожежогасіння.

Треба пам’ятати, що не можна допускати до роботи осіб, які не пройшли медичний огляд; хворих, перевтомлених осіб; працівників у нетверезому стані; осіб, які не пройшли інструктаж з охорони праці.

Особливу увагу потрібно звертати на технічний стан машин та обладнання. Для виконання технологічних процесів не допускається використання машин та обладнання, які мають технічні несправності.

Під час агрегатування, наприклад , трактора з причіпними машинами, необхідно зашплінтувати з’єднувальний пристрій. Агрегати, до складу яких входять причіпні машини, з робочим місцем, необхідно обладнати двосторонньою сигналізацією. Причепи до трактора і навіску сільськогосподарських машин повинні виконувати особи, які обслуговують дану машину, із застосуванням інструменту підйомних пристосувань, які гарантують безпечне виконання операцій.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Термінова стаття з №4 Довідника
«Складаємо програми інструктажів із безпеки руху»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль