text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Безпека праці на птахогосподарствах

  • 26 квітня 2016
  • 107

Наказом Мінагрополітики від 18.03.2016 № 92 внесено зміни до Інструкції з профілактики та ліквідації колібактеріозу птиці (далі — Інструкція), затвердженої наказом Державного департаменту ветеринарної медицини Мінагрополітики України від 02.02.2005 № 9.

Зокрема, Інструкцію доповнено главою 5 «Правила безпеки для обслуговувального персоналу в неблагополучних щодо колібактеріозу птахогосподарствах».

  • Колібактеріоз птиці — це інфекційна, септична хвороба домашньої, дикої та декоративної птиці.

Зміни до Інструкції передбачають, що працівники птахогосподарств повинні проходити попередній (до прийняття на роботу) і періодичні (один раз на рік) профілактичні медичні огляди.

Аби запобігти інфікуванню працівників птахогосподарств, їх повинні забезпечити мийними та дезінфекційними засобами, спеціальним одягом, засобами індивідуального захисту; обов'язково провести роз'яснювальну роботу з питань дотримання правил особистої гігієни.

Спеціалісти, які працюють з хворою птицею, забезпечуються спецодягом (халатами/комбінезонами, рушниками, шапочками, змінним взуттям, бахілами, гумовими рукавичками, респіраторами тощо) та іншими засобами індивідуального захисту, а також необхідними інструментами, посудом, мийними та дезінфекційними засобами. Після закінчення роботи спецодяг і спецвзуття знезаражуються або знищуються.

До роботи з хворою птицею не допускаються особи з ознаками будь-яких захворювань або нездужання, старші 65 або молодші 18 років, вагітні жінки.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся