-

До яких органів влади звертатися у разі втрати посвідчення водія

10 грудня 2015
90
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Постановою Кабінету Міністрів від 09.11.2015 № 905 внесено зміни до постанов КМУ «Про затвердження зразків національних та міжнародного посвідчень водіїв і документів, необхідних для реєстрації транспортних засобів» та «Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами»

Постановою Кабінету Міністрів від 09.11.2015 № 905 внесено зміни до постанов КМУ «Про затвердження зразків національних та міжнародного посвідчень водіїв і документів, необхідних для реєстрації транспортних засобів» від 31.01.1992 № 47 та «Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами» від 08.05.1993 № 340.

У постановах, зокрема, слово «Державтоінспекція» замінено словами «Національна поліція», а «працівники міліції» — словом «поліцейські». Відтепер централізоване оформлення, видача, повернення та обмін посвідчень водія здійснюється територіальними органами з надання сервісних послуг МВС (далі — сервісний центр МВС) у визначені законодавством строки. Про втрату посвідчення водія особа повідомляє сервісному центру МВС, а в разі його викрадення — територіальному органу Національної поліції. Сервісний центр МВС перевіряє факт видачі раніше посвідчення водія особі, яка заявила про його втрату або викрадення, після чого оформлює та видає нове посвідчення водія.

Постанова набрала чинності 10.11.2015.

logo