Стрес на робочому місці: колективний виклик

22 квітня 2016 612
«Стрес на робочому місці: колективний виклик» — під таким девізом у 2016 році проходитимуть заходи до Всесвітнього дня охорони праці.

Організатори цьогорічних заходів вважають, що актуальність цього питання загальновизнана для всіх країн, професій та працівників.

Так за офіційними даними EU-OSHA близько половини працівників у ЄС працюють в умовах стресу. Найбільш поширеними причинами якого є: нестабільність форм зайнятості (72 % загальної кількості респондентів), надмірне навантаження (66 %), моральне та фізичне насилля (59 %).

Результати досліджень у розвинених країнах показали, що стрес на робочому місці є причиною від 50 % до 60 % усіх втрачених робочих днів.

Проблема стресу на робочому місці актуальна і для України. За даними Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України серед причин нещасних випадків друге місце посідають психофізіологічні причини (близько 23 % загальної кількості), до яких і належить стрес на робочому місці.

  • За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) Всесвітній день охорони праці відзначають щорічно 28 квітня, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу. Мета заходів — привернути увагу світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці. Україна підтримала європейську ініціативу і відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006 визначила 28 квітня як День охорони праці в Україні.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Термінова стаття з №4 Довідника
«Складаємо програми інструктажів із безпеки руху»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль