-

Держпраці закликає до легального працевлаштування задля уникнення травматизму на родовищах

15 квітня 2016
104
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

На родовищах андезитів «Чорна Вобуч» у селі Пацканьово Закарпатської області 9 квітня стався нещасний випадок, внаслідок якого загинула одна людина. А ще троє зазнали тяжких тілесних ушкоджень. Потерпілі працювали самовільно

На родовищах андезитів «Чорна Вобуч» у селі Пацканьово Закарпатської області 9 квітня стався нещасний випадок, внаслідок якого загинула одна людина. А ще троє зазнали тяжких тілесних ушкоджень. Потерпілі, що виявились місцевими жителями, працювали самовільно.

Під час їх роботи стався обвал скелі. Фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області з’ясували, що робота проводилась за відсутності спеціального дозволу на користування надрами, акта про надання гірничого відводу, геолого-маркшейдерської, технічної та обліко-контрольної документації, не проводилась плата за користування надрами.

За фактом нещасного випадку відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.240 ККУ «Порушення правил охорони або використання надр».

Державна служба України з питань праці закликає до офіційного працевлаштування та виплати легальної заробітної плати, бо тільки це гарантує захист та соціальні виплати робітникам.

logo