text
Служба охорони праці

Затверджено вимоги до світлодіодних світлотехнічних пристроїв та електричних ламп

  • 1 січня 2013
  • 91

Постановою Кабінету Міністрів України від 15.10.2012 № 992 затверджено Вимоги до світлодіодних світлотехнічних пристроїв та електричних ламп, які використовуються в мережах змінного струму з метою освітлення.

Постановою Кабінету Міністрів України від 15.10.2012 № 992 затверджено Вимоги до світлодіодних світлотехнічних пристроїв та електричних ламп, які використовуються в мережах змінного струму з метою освітлення.

Вимоги встановлюють параметри зазначених пристроїв та ламп щодо мінімально допустимих значень їх світловидатності (світлової ефективності), індексу кольоропередачі, корельовано колірної температури, коефіцієнта потужності, коефіцієнта корисної дії допоміжних електронних пристроїв.

Установлено, що затверджені цією постановою вимоги обов’язкові для використання під час розроблення технічних регламентів, галузевих норм, стандартів та інших нормативних документів і рекомендуються для використання замовниками під час підготовки документації конкурсних торгів у разі закупівлі світлодіодних світлотехнічних пристроїв за державні кошти.

Постанова набрала чинності 01.01.2013

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все