Затверджено вимоги до світлодіодних світлотехнічних пристроїв та електричних ламп

1 січня 2013
151
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Постановою Кабінету Міністрів України від 15.10.2012 № 992 затверджено Вимоги до світлодіодних світлотехнічних пристроїв та електричних ламп, які використовуються в мережах змінного струму з метою освітлення.

Постановою Кабінету Міністрів України від 15.10.2012 № 992 затверджено Вимоги до світлодіодних світлотехнічних пристроїв та електричних ламп, які використовуються в мережах змінного струму з метою освітлення.

Вимоги встановлюють параметри зазначених пристроїв та ламп щодо мінімально допустимих значень їх світловидатності (світлової ефективності), індексу кольоропередачі, корельовано колірної температури, коефіцієнта потужності, коефіцієнта корисної дії допоміжних електронних пристроїв.

Установлено, що затверджені цією постановою вимоги обов’язкові для використання під час розроблення технічних регламентів, галузевих норм, стандартів та інших нормативних документів і рекомендуються для використання замовниками під час підготовки документації конкурсних торгів у разі закупівлі світлодіодних світлотехнічних пристроїв за державні кошти.

Постанова набрала чинності 01.01.2013

logo