text
Служба охорони праці

Нові Норми безоплатної видачі ЗІЗ працівникам виробництва хутра та хутряних виробів

  • 1 лютого 2013
  • 23

Наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 14.12.2012 № 1422 затверджено Норми безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам виробництва хутра та хутряних виробів.

Наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 14.12.2012 № 1422 затверджено Норми безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам виробництва хутра та хутряних виробів.

Ці Норми поширюються на підприємства, установи, організації незалежно від форм власності та підпорядкування і фізичних осіб — суб’єктів підприємницької діяльності, діяльність яких пов’язана з виробництвом хутра та хутряних виробів. Норми визначають види і строки носіння (використання) працівниками спецодягу, спецвзуття та інших ЗІЗ, необхідних для виконання виробничого процесу, пов’язаного з виробництвом хутра та хутряних виробів.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 09.01.2013 за № 82/22614, набрав чинності 01.02.2013

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все