Нові Правила сертифікації фахівців з неруйнівного контролю

5 лютого 2013 103
Наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 10.12.2012 № 1387 затверджено Правила сертифікації фахівців з неруйнівного контролю. Ці Правила є обов’язковими для всіх суб’єктів господарювання та фахівців, які виконують роботи з неруйнівного контролю металу та зварних з’єднань при виготовленні, монтажі, експлуатації, реконструкції, ремонті, експертному обстеженні та технічному огляді машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, згідно з додатком 3 до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою КМУ від 26.10.2011 № 1107.

Наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 10.12.2012 № 1387 затверджено Правила сертифікації фахівців з неруйнівного контролю. Ці Правила є обов’язковими для всіх суб’єктів господарювання та фахівців, які виконують роботи з неруйнівного контролю металу та зварних з’єднань при виготовленні, монтажі, експлуатації, реконструкції, ремонті, експертному обстеженні та технічному огляді машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, згідно з додатком 3 до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою КМУ від 26.10.2011 № 1107.

Ці Правила встановлюють:

  • вимоги до загальної освіти, спеціальної підготовки і стану здоров’я фахівців з неруйнівного контролю;
  • вимоги до кваліфікації фахівців з неруйнівного контролю;
  • вимоги до структури кваліфікаційного екзамену та процедури атестації фахівців з неруйнівного контролю;
  • процедуру сертифікації фахівців з неруйнівного контролю;
  • порядок ведення реєстру сертифікованих фахівців з неруйнівного контролю.

Відповідно втратив чинність наказ Держнаглядохоронпраці «Про затвердження Порядку сертифікації персоналу з неруйнівного контролю» від 15.08.1997 № 220 (НПАОП 0.00-6.14-97).

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 02.01.2013 за № 10/22542, набрав чинності 05.02.2013Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль