Змінено Положення про організацію лікування, медичної реабілітації та забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання лікарськими засобами та виробами медичного призначення

8 лютого 2013
109
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Зокрема, фінансуванню підлягають витрати у разі надання потерпілим медичної допомоги у стаціонарах закладів охорони здоров’я (у т. ч. спеціалізованих), реабілітаційних послуг у закладах охорони здоров’я (у т. ч. спеціалізованих) тощо.

Постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 25.12.2012 № 39 внесено зміни до Положення про організацію лікування, медичної реабілітації та забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання лікарськими засобами та виробами медичного призначення, затвердженого постановою правління ФСС НВВ від 09.06.2010 № 18.

Зокрема, фінансуванню підлягають витрати у разі надання потерпілим медичної допомоги у стаціонарах закладів охорони здоров’я (у т. ч. спеціалізованих), реабілітаційних послуг у закладах охорони здоров’я (у т. ч. спеціалізованих), санаторно-курортних, реабілітаційних закладах (відділеннях) та надання медичної допомоги в амбулаторних умовах під час тимчасової непрацездатності до встановлення МСЕК ступеня втрати професійної працездатності у % або одужання. Нагадаємо, підставою для фінансування витрат є акт розслідування нещасного випадку або акт розслідування хронічного професійного захворювання.

Постанову зареєстровано в Мін’юсті 15.01.2013 за № 119/22651, набрала чинності 08.02.2013

logo