Нові Правила охорони праці під час зварювання металів

8 лютого 2013 312
Ці Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з обробленням металів та нанесенням покриттів на метали, а також механічним обробленням металевих виробів.

Наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 14.12.2012 № 1425 затверджено Правила охорони праці під час зварювання металів (НПАОП 28.52-1.31-13).

Ці Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, діяльність яких пов’язана з обробленням металів та нанесенням покриттів на метали, а також механічним обробленням металевих виробів. Правила є обов’язковими для роботодавців та працівників, що виконують зазначені роботи, та встановлюють вимоги охорони праці під час такого електрозварювання: електродугове і плазмове зварювання, наплавлення, різання; атомно-водневе зварювання; електронно-променеве зварювання; лазерне зварювання і різання (зварювання і різання світловим променем); електрошлакове зварювання, наплавлення; контактне зварювання.

Вважаються такими, що не застосовуються на території України:

  • Правила з техніки безпеки і виробничої санітарії при електрозварювальних роботах, затверджені Президією ЦК профспілки робітників машинобудування від 08.01.1960 (НПАОП 28.52-1.15-60);
  • Правила безпеки праці при електрозварювальних роботах, затверджені Мінавіапромом СРСР від 26.12.1989 (НПАОП 28.52-1.26-89).

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 04.01.2013 за № 63/22595, набрав чинності 08.02.2013

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Термінова стаття з №4 Довідника
«Складаємо програми інструктажів із безпеки руху»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль