Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Нова редакція Технічного регламенту безпеки низьковольтного електричного обладнання

  • 11 березня 2013
  • 194

Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29.10.2009 № 1149» від 29.08.2012 № 810 викладено у новій редакції Технічний регламент безпеки низьковольтного електричного обладнання.

Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29.10.2009 № 1149» від 29.08.2012 № 810 викладено у новій редакції Технічний регламент безпеки низьковольтного електричного обладнання, затверджений постановою КМУ від 29.10.2009 № 1149.

Так, низьковольтне електричне обладнання — це будь-яке обладнання, призначене для використання при номінальній напрузі від 50 до 1000 В змінного струму та від 75 до 1500 В постійного струму, крім такого обладнання та явищ: низьковольтне електричне обладнання, призначене для експлуатації у вибухонебезпечному середовищі; електрообладнання рентгенологічного та медичного призначення; електричні частини до вантажних та пасажирських ліфтів; лічильники електроенергії; штепсельні вилки та розетки для побутового використання; контролери електричних огорож; радіоелектричні завади; спеціалізоване електрообладнання, призначене для використання на морському, річковому, повітряному транспорті та рухомому складі залізничного транспорту, яке відповідає вимогам щодо безпечності, встановленим міжнародними організаціями, членом яких є Україна.

Постанова набрала чинності 11.03.2013

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати