-

Посадові оклади підвищать усім працівникам бюджетної сфери та держслужбовцям

16 грудня 2015
191
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Кабінету Міністрів України повідомив, що з 1 грудня 2015 року підвищення посадових окладів на 25% відбувається по всій сітці держслужби — від спеціаліста І категорії до Прем’єр-міністра

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Кабінету Міністрів України повідомив, що з 1 грудня 2015 року підвищення посадових окладів на 25% відбувається по всій сітці держслужби — від спеціаліста І категорії до Прем’єр-міністра.

Враховуючи підвищення мінімальних соціальних стандартів з 1 вересня 2015 року, підвищення окладів для працівників бюджетної сфери також становитиме у цьому році 25%.

З метою упорядкування структури заробітної плати Кабмін ухвалив постанову «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» від 09.12.2015 № 1013.

Зазначеною постановою передбачено підвищення посадових окладів працівників бюджетної сфери, зокрема, лікарів та вчителів, в середньому на 10%, що загалом, враховуючи підвищення мінімальних соціальних стандартів з 1 вересня 2015 року, становитиме близько 25%.

Підвищення посадових окладів здійснюється за рахунок включення до них сум індексацій, зменшення доплат, надбавок. Воно здійснюється в межах коштів, передбачених в кошторисах на оплату праці працівників відповідних органів.

Також постановою у зв’язку з індексацією здійснюється упорядкування посадових окладів, що визначаються у відсотках до посадового окладу Прем’єр-міністра, усіх керівників та їх заступників в органах державної влади, в тому числі Президента України.

logo