Затверджено Правила експлуатації та типові норми забезпечення шахтними вогнегасниками

19 квітня 2013
70
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України було затверджено Правила експлуатації та типові норми забезпечення шахтними вогнегасниками. Правила, зокрема, встановлюють загальні технічні вимоги до експлуатації переносних шахтних вогнегасників.

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 11.02.2013 № 48 затверджено Правила експлуатації та типові норми забезпечення шахтними вогнегасниками.

Ці Правила поширюються на підприємства, установи, організації та об’єднання вугільної промисловості України незалежно від їх форми власності та визначають порядок застосування, зберігання і перевірки технічного стану вогнегасників, їх технічного обслуговування при експлуатації, а також типові норми забезпечення шахтними вогнегасниками поверхневих і підземних об’єктів вугільних шахт, вуглезбагачувальних та вуглебрикетних фабрик.

Правила, зокрема, встановлюють загальні технічні вимоги до експлуатації переносних шахтних вогнегасників, маса яких не перевищує 20 кг, що призначені для гасіння пожеж різних класів у шахтних виробках та наземних спорудах вугільних підприємств.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 28.03.2013 за № 512/23044, набрав чинності 19.04.2013

logo