Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Затверджено Порядок організації та здійснення держнагляду (контролю) у сфері експлуатації та технічного стану сільськогосподарських машин

  • 23 квітня 2013
  • 33

Міністерство аграрної політики та продовольства України затвердило Порядок організації та здійснення державного нагляду (контролю) у сфері експлуатації та технічного стану сільськогосподарських машин.

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 21.03.2013 № 202 затверджено Порядок організації та здійснення державного нагляду (контролю) у сфері експлуатації та технічного стану тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів.

Цей Порядок визначає процедуру планування та здійснення Державною інспекцією сільського господарства України та її територіальними органами заходів державного нагляду (контролю) з питань перевірки стану дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства щодо експлуатації та технічного стану зазначеної техніки, машин, інших механізмів, визначає організаційні заходи, які необхідно здійснити перед початком контрольних заходів, загальні вимоги до їх здійснення, а також вимоги до оформлення матеріалів за результатами проведених контрольних заходів.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 04.04.2013 за № 554/23086, набрав чинності 23.04.2013

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати