• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Затверджено Порядок організації та здійснення держнагляду (контролю) у сфері експлуатації та технічного стану сільськогосподарських машин

Затверджено Порядок організації та здійснення держнагляду (контролю) у сфері експлуатації та технічного стану сільськогосподарських машин

23 квітня 2013 33
Міністерство аграрної політики та продовольства України затвердило Порядок організації та здійснення державного нагляду (контролю) у сфері експлуатації та технічного стану сільськогосподарських машин.

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 21.03.2013 № 202 затверджено Порядок організації та здійснення державного нагляду (контролю) у сфері експлуатації та технічного стану тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів.

Цей Порядок визначає процедуру планування та здійснення Державною інспекцією сільського господарства України та її територіальними органами заходів державного нагляду (контролю) з питань перевірки стану дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства щодо експлуатації та технічного стану зазначеної техніки, машин, інших механізмів, визначає організаційні заходи, які необхідно здійснити перед початком контрольних заходів, загальні вимоги до їх здійснення, а також вимоги до оформлення матеріалів за результатами проведених контрольних заходів.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 04.04.2013 за № 554/23086, набрав чинності 23.04.2013



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Термінова стаття з №4 Довідника
«Складаємо програми інструктажів із безпеки руху»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ





© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль