Навчання з питань охорони праці за рахунок Фонду соціального страхування від нещасних випадків

26 квітня 2013
85
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Визначено механізм участі у проведенні і фінансування Фондом навчання і підвищення кваліфікації відповідних спеціалістів з питань охорони праці.

Постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 19.03.2013 № 2 затверджено Порядок участі у проведенні і фінансуванні Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України навчання і підвищення кваліфікації з питань охорони праці.

Цей Порядок визначає механізм участі у проведенні і фінансуванні Фондом навчання і підвищення кваліфікації відповідних спеціалістів з питань охорони праці, які працюють на умовах трудового договору (контракту) у юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців, а також добровільно застрахованих від нещасного випадку осіб, які забезпечують себе роботою самостійно. Фонд здійснює фінансування навчання з питань охорони праці спеціалістів за заявками страхувальників та уповноважених представників застрахованих осіб (профспілок).

Відповідно втратила чинність постанова правління Фонду від 01.11.2001 № 40.

Постанову зареєстровано в Мін’юсті 04.04.2013 за № 550/23082, набрала чинності 26.04.2013

logo