Внесено зміни до наказу МОЗ щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення

31 травня 2013
291
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Згідно зі змінами викладено у новій редакції Правила проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

Наказом Міністерства охорони здоров’я України внесено зміни до наказу МОЗ «Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб» від 23.07.2002 № 280 (далі — наказ № 280).

Згідно зі змінами викладено у новій редакції Правила проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб. Так, медичні огляди проводять заклади охорони здоров’я, які мають ліцензію на медичну практику та акредитаційний сертифікат. Для проведення медогляду особа подає документ, що посвідчує особу, та фотокартку розміром 3×4 см.

Втратив чинність наказ МОЗ «Про затвердження форми первинного обліку № 1-ОМК та Інструкції щодо порядку її ведення» від 11.03.1998 № 66. Відповідно наказ № 280 доповнено такими формами первинної облікової документації та Інструкціями щодо їх заповнення:

  • № 1-ОМК «Особиста медична книжка»;
  • № 140-4/о «Журнал комісії медичного огляду осіб з визначенням спроможності займатися відповідним видом діяльності за станом здоров’я»;
  • № 140-5/о «Медична карта огляду осіб для визначення спроможності займатися відповідним видом діяльності за станом здоров’я».

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 23.04.2013 за № 662/23194, набрав чинності 31.05.2013

logo