Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Внесено зміни до наказу МОЗ щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення

  • 31 травня 2013
  • 70

Згідно зі змінами викладено у новій редакції Правила проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

Наказом Міністерства охорони здоров’я України внесено зміни до наказу МОЗ «Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб» від 23.07.2002 № 280 (далі — наказ № 280).

Згідно зі змінами викладено у новій редакції Правила проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб. Так, медичні огляди проводять заклади охорони здоров’я, які мають ліцензію на медичну практику та акредитаційний сертифікат. Для проведення медогляду особа подає документ, що посвідчує особу, та фотокартку розміром 3×4 см.

Втратив чинність наказ МОЗ «Про затвердження форми первинного обліку № 1-ОМК та Інструкції щодо порядку її ведення» від 11.03.1998 № 66. Відповідно наказ № 280 доповнено такими формами первинної облікової документації та Інструкціями щодо їх заповнення:

  • № 1-ОМК «Особиста медична книжка»;
  • № 140-4/о «Журнал комісії медичного огляду осіб з визначенням спроможності займатися відповідним видом діяльності за станом здоров’я»;
  • № 140-5/о «Медична карта огляду осіб для визначення спроможності займатися відповідним видом діяльності за станом здоров’я».

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 23.04.2013 за № 662/23194, набрав чинності 31.05.2013

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати