Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Нарада у Печерській районній державній адміністрації

  • 18 червня 2013
  • 26

13 червня у секторі охорони праці Печерської районної державної адміністрації відбулась нарада з представниками підприємств ресторанного господарства Печерського району м. Києва. Редакція журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» також долучилася до проведення наради.

13 червня у секторі охорони праці Печерської районної державної адміністрації відбулась нарада з представниками підприємств ресторанного господарства Печерського району м. Києва. Нарада була присвячена безпечній експлуатації газових та кисневих балонів на підприємствах.

На запрошення завідуючої сектором Кузьміч Л. А. редакція журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» також долучилася до проведення наради, підготувавши для учасників методичні матеріали та плакати про порушення вимог охорони праці під час експлуатації кисневих балонів.

Висловлюємо подяку за запрошення, і сподіваємося на подальшу співпрацю.

У продовження теми про безпечне використання газових та кисневих балонів читайте у № 7/2013 про Безпечне проведення газополум’яних робіт на тимчасових робочих місцях (із застосуванням газових балонів).

Газополум’яні роботи належать до робіт підвищеної небезпеки. Тому нормативно-правовими актами встановлено суворі вимоги до організації проведення робіт із газозварювання та газорізання. Безпечне проведення таких робіт передбачає обов’язкове дотримання вимог безпеки при роботі із ацетиленовим генератором як з одним із можливих засобів виробництва на тимчасових робочих місцях.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати