Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Затверджено План організаційно-технічних заходів з питань пожежної безпеки на підприємствах ПЕК на 2013 рік

  • 16 липня 2013
  • 277

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 05.06.2013 № 323 затверджено План основних організаційно-технічних заходів з питань пожежної безпеки на підприємствах паливно-енергетичного комплексу на 2013 рік.

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 05.06.2013 № 323 затверджено План основних організаційно-технічних заходів з питань пожежної безпеки на підприємствах паливно-енергетичного комплексу на 2013 рік.

Згідно з наказом керівникам державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави (далі — підприємства ПЕК), необхідно забезпечити належне виконання Плану та вжити заходів щодо:

  • забезпечення створення та функціонування служб пожежної безпеки відповідно до вимог законодавства;
  • своєчасного та у повному обсязі фінансування заходів з питань пожежної безпеки та підтримання протипожежного стану об'єктів;
  • забезпечення готовності підприємств до дій в умовах загрози або виникнення пожеж, виконання аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт;
  • проведення своєчасного та у повному обсязі розслідування причин виникнення пожеж та вжиття заходів щодо відшкодування заподіяних ними збитків.

Контроль за станом пожежної безпеки на підприємствах ПЕК має здійснювати Департамент промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики Міністерства.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати