Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

МОЗ України видано наказ «Про заходи щодо запобігання виникненню пожеж, попередження травм і загибелі дітей під час пожеж»

  • 18 липня 2013
  • 59

У наказі зазначені дії, які необхідно виконати керівникам установ, закладів та підприємств, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України, з метою запобігання виникненню пожеж.

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України від 01.07.2013 № 562, з метою запобігання виникненню пожеж, попередження травм і загибелі дітей під час пожеж та з метою забезпечення захисту населення, підвищення рівня протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей, серед інших, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам установ, закладів та підприємств, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України необхідно:

  • щороку забезпечувати розроблення та затвердження плану заходів щодо забезпечення пожежної безпеки на об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням дітей з визначенням конкретних термінів виконання, джерел фінансування та виконавців, передбачивши заходи щодо:

-        обладнання зазначених об’єктів системами пожежної сигналізації та приведення існуючих систем у робочий стан;

-        підключення цих об’єктів до системи централізованого пожежного спостереження;

-        забезпечення будівель і споруд необхідними первинними засобами гасіння пожеж;

-        приведення та утримання електроустановок у будівлях і спорудах зазначених об’єктів відповідно до Правил улаштування електроустановок;

-        здійснення вогнезахисту будівельних конструкцій вказаних об’єктів;

  • забезпечити здійснення у вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладах IV рівня акредитації та закладах післядипломної освіти МОЗ України заходів, спрямованих на запобігання виникненню пожеж, у т. ч. вивчення правил пожежної безпеки та відпрацювання практичних дій на випадок виникнення пожеж;
  • організувати проведення широкої роз’яснювальної та агітаційно-масової роботи серед дітей та їх батьків щодо необхідності додержання правил пожежної безпеки.

Керівникам установ, закладів та підприємств, що належать до сфери управління МОЗ України та фінансуються з державного бюджету (об’єкти з постійним або тимчасовим перебуванням дітей) з метою підготовки бюджетних запитів, надавати до МОЗ України розрахунок обсягу коштів, необхідних для виконання наведених вище протипожежних заходів із зазначенням кодів економічної класифікації видатків. Інформацію подавати щороку на наступний бюджетний період.

Інформацію про хід виконання зазначених заходів подавати до МОЗ України щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом.

У разі виникнення пожеж, травм і загибелі дітей під час пожеж, терміново повідомляти МОЗ України із зазначенням обставин та попередніх висновків щодо основних причин виникнення пожеж, травм і загибелі дітей під час пожеж в закладах охорони здоров’я.

Відповідно втратив чинність наказ МОЗ України «Про заходи щодо запобігання виникненню пожеж, попередження травм і загибелі дітей під час пожеж» від 20.03.2012 № 176.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати