Затверджено Технічний регламент безпеки інфраструктури залізничного транспорту

19 липня 2013 44
Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2013 № 494 затверджено Технічний регламент безпеки інфраструктури залізничного транспорту.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2013 № 494 затверджено Технічний регламент безпеки інфраструктури залізничного транспорту.

Технічний регламент визначає основні вимоги щодо проектування, виробництва, будівництва, монтажу, налагодження, експлуатації об’єктів інфраструктури залізничного транспорту, а також процедури оцінки відповідності вимогам цього Технічного регламенту і розроблений з урахуванням вимог Директив Європейського Парламенту та Ради.

Дія цього Технічного регламенту поширюється на інфраструктуру залізничного транспорту, яка забезпечує рух поїздів із швидкістю до 200 км/год. включно. Об’єкти інфраструктури залізничного транспорту, щодо яких застосовується процедура оцінки відповідності вимогам цього Технічного регламенту, повинні бути ідентифіковані. У документації щодо об’єктів інфраструктури залізничного транспорту, щодо яких проведена процедура оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, робиться відмітка про їх відповідність одному чи кільком технічним регламентам та наноситься національний знак відповідності.

Цією ж постановою затверджено План заходів із застосування Технічного регламенту безпеки інфраструктури залізничного транспорту.

Постанова набирає чинності через 6 місяців з дня офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Термінова стаття з №4 Довідника
«Складаємо програми інструктажів із безпеки руху»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль