Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Затверджено Технічний регламент безпеки інфраструктури залізничного транспорту

  • 19 липня 2013
  • 46

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2013 № 494 затверджено Технічний регламент безпеки інфраструктури залізничного транспорту.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2013 № 494 затверджено Технічний регламент безпеки інфраструктури залізничного транспорту.

Технічний регламент визначає основні вимоги щодо проектування, виробництва, будівництва, монтажу, налагодження, експлуатації об’єктів інфраструктури залізничного транспорту, а також процедури оцінки відповідності вимогам цього Технічного регламенту і розроблений з урахуванням вимог Директив Європейського Парламенту та Ради.

Дія цього Технічного регламенту поширюється на інфраструктуру залізничного транспорту, яка забезпечує рух поїздів із швидкістю до 200 км/год. включно. Об’єкти інфраструктури залізничного транспорту, щодо яких застосовується процедура оцінки відповідності вимогам цього Технічного регламенту, повинні бути ідентифіковані. У документації щодо об’єктів інфраструктури залізничного транспорту, щодо яких проведена процедура оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, робиться відмітка про їх відповідність одному чи кільком технічним регламентам та наноситься національний знак відповідності.

Цією ж постановою затверджено План заходів із застосування Технічного регламенту безпеки інфраструктури залізничного транспорту.

Постанова набирає чинності через 6 місяців з дня офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати