• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Міненерговугілля України видало наказ про організацію нагляду за виданими технічними умовами на приєднання

Міненерговугілля України видало наказ про організацію нагляду за виданими технічними умовами на приєднання

31 липня 2013 44
З метою забезпечення надійного електропостачання споживачів Міністерство енергетики та вугільної промисловості України видало наказ «Про організацію нагляду (контролю) за виданими технічними умовами на приєднання».

З метою забезпечення надійного електропостачання споживачів Міністерство енергетики та вугільної промисловості України видало наказ «Про організацію нагляду (контролю) за виданими технічними умовами на приєднання» від 21.06.2013 № 388, згідно з яким керівникам електропередавальних організацій необхідно забезпечити:

1. Надання до державних інспекцій з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Кримському регіоні, областях, містах Києві та Севастополі, інформації щодо приєднань електроустановок до електричних мереж, в строк до 10 числа місяця наступного за звітним за формою, наведеною у додатку до наказу.

2. Залучення представників державних інспекцій з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Кримському регіоні, областях, містах Києві та Севастополі для здійснення контролю за відповідністю новозбудованих, реконструйованих чи технічно переоснащених електроустановок замовників (споживачів) технічним умовам, нормам, правилам і стандартам, а також підтвердження їх готовності до роботи, перед підключенням зазначених електроустановок до електричних мереж.

3. Державним інспекціям з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Кримському регіоні, областях, містах Києві та Севастополі за письмовим зверненням заявника надавати висновок щодо технічної обґрунтованості вимог технічних умов на приєднання до електричних мереж.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Термінова стаття з №4 Довідника
«Складаємо програми інструктажів із безпеки руху»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль