Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Міненерговугілля України видало наказ про організацію нагляду за виданими технічними умовами на приєднання

  • 31 липня 2013
  • 44

З метою забезпечення надійного електропостачання споживачів Міністерство енергетики та вугільної промисловості України видало наказ «Про організацію нагляду (контролю) за виданими технічними умовами на приєднання».

З метою забезпечення надійного електропостачання споживачів Міністерство енергетики та вугільної промисловості України видало наказ «Про організацію нагляду (контролю) за виданими технічними умовами на приєднання» від 21.06.2013 № 388, згідно з яким керівникам електропередавальних організацій необхідно забезпечити:

1. Надання до державних інспекцій з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Кримському регіоні, областях, містах Києві та Севастополі, інформації щодо приєднань електроустановок до електричних мереж, в строк до 10 числа місяця наступного за звітним за формою, наведеною у додатку до наказу.

2. Залучення представників державних інспекцій з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Кримському регіоні, областях, містах Києві та Севастополі для здійснення контролю за відповідністю новозбудованих, реконструйованих чи технічно переоснащених електроустановок замовників (споживачів) технічним умовам, нормам, правилам і стандартам, а також підтвердження їх готовності до роботи, перед підключенням зазначених електроустановок до електричних мереж.

3. Державним інспекціям з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Кримському регіоні, областях, містах Києві та Севастополі за письмовим зверненням заявника надавати висновок щодо технічної обґрунтованості вимог технічних умов на приєднання до електричних мереж.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати